BESLENME VE DİYET DANIŞMANLIĞI SÜRECİ NASIL İŞLİYOR?

Beslenme ve diyet tedavimizde, hedefiniz her ne olursa olsun, vücut analiz ve kan değerlerinizle beraber klinik bir değerlendirmeye tabii tutuluyorsunuz. Muayenemiz tamamlandıktan sonra karşılıklı iletişim halinde diyet listenizi oluşturuyoruz.

Diyet listeniz tıpkı parmak iziniz gibi size özgü oluyor. Diyetimizi planlarken kan değerlerimiz ve vücut analizinizin gerektirdiği besinler diyetinize ekleniyor veya çıkartılıyor. Görüşmelerimiz haftalık oluyor ve her görüşmede tekrar cihazımızdan vücut analizi alıp "Kas ve Yağ Kütlesi" değerlendirmesi yapıyoruz. Haftalık çıkan sonuca göre diyet listenizi yeniliyoruz.

Diyet programlarımız hedeflerinize ve ihtiyacınıza göre 4 veya 8 görüşme olarak iki farklı paket şeklinde size sunulmaktadır.

FİZİK TEDAVİ VE REFORMER PİLATES SÜRECİ NASIL İŞLİYOR?

Kliniğimizde ortopedik problemlerle (boyun fıtığı, bel fıtığı, kas ağrıları, Fibromiyalji vb.) mücadele eden herkes için özel bir tedavi süreci sunuyoruz. Fizyoterapistimiz, kişisel ön görüşme esnasında size en uygun tedavi seçeneklerini detaylıca açıklıyor ve fizik tedavi seanslarıyla destek oluyor.

Ayrıca, Reformer Pilates seanslarımız, zayıflama ve sıkılaşma hedeflerinize ulaşırken keyifli bir süreç geçirmenize de yardımcı oluyor. Size özel egzersiz programınız vücudunuzun anatomik yapısına uygun olarak uzman fizyoterapistimiz tarafından hazırlanıyor ve bütün özel dersleriniz, fizyoterapistimizin rehberliğinde gerçekleştiriliyor.