Baran Mert Beslenme ve Diyet Kliniği

Hakkımızda

2020 yılında Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden onur öğrencisi olarak mezun oldu. Üniversite hayatı boyunca, Yenimahalle Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ufuk Üniversitesi Dr. Rıdvan Ege Hastanesi, Başkent Üniversitesi Hastanesi ve GATA gibi ülkemizin önemli hastanelerinde görev aldı.

Mezun olduktan sonra Liv Hospital Ankara'da klinik ve poliklinik diyetisyeni olarak çalışmaya başladı. Burada şeker/insülin direnci hastaları, onkoloji hastaları (kemoterapi ve radyoterapi gören), yoğun bakım hastaları, sindirim sistemi rahatsızlıkları yaşayan hastalar ve kalp damar hastaları üzerine çalıştı. Şu anda, aktif olarak Ankara Batıkent'te kendi kliniğinde poliklinik ve klinik diyetisyeni olarak beslenme danışmanlığı yapmaktadır.

Kliniğimizde beslenme ve diyet danışmanlığının yanı sıra hayat kalitenizi artırmaya yönelik uzman fizyoterapistimiz tarafından fizyoterapi tedavileri uygulanmakta ve reformer pilates dersleri de verilmektedir. Fizyoterapistimizle birlikte ortopedik problemlerle başa çıkmanızı sağlayacak size özel tedavi süreçleri sunmaktayız. Kişisel ön görüşme ile başlayarak ihtiyaçlarınıza ve tedavi sürecinize uygun olarak seanslarınız size özel hazırlanmaktadır.

Ayrıca, uzman fizyoterapistimiz tarafından planlanan reformer pilates seanslarımız, hedeflerinize ulaşmanızı desteklerken size keyif alacağınız bir sıkılaşma süreci vaad ediyor.

Kliniğimiz, bireylerin sağlıklı bir yaşama kavuşmalarını sağlamak adına beslenme danışmanlığı ve fizyoterapi hizmetlerini bir araya getirerek hayat kalitenizi arttırmayı hedefliyor. Sağlıklı bir gelecek için sizinle birlikte çalışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.